TEKLIMYŚL
Teklimyśl, com. Krzywiń
Atenție: orarul stației nu include fiecare plecare către alte orașe. Dacă sunteți interesat de orarul complet Organizator de traseu
13:20Conexiune standard
13:20Conexiune mai rapidă sau expres
Există observații cu privire la această legătură
Numele și tipul transportatorului
Autocar
OrașPlecări
Krzywiń
07:5913:43
Milla Spółdzielnia w Lesznie
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesiecznych
Milla Spółdzielnia w Lesznie
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesiecznych
trece prin: Czerwona Wieś, Zgliniec,
14:1015:10
Milla Spółdzielnia w Lesznie
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesiecznych
Milla Spółdzielnia w Lesznie
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesiecznych
Świniec
trece prin: Czerwona Wieś, Jurkowo,
16:10
Milla Spółdzielnia w Lesznie
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy biletów miesiecznych