GROCHY
Grochy, com. Poświętne
Atenție: orarul stației nu include fiecare plecare către alte orașe. Dacă sunteți interesat de orarul complet Organizator de traseu
13:20Conexiune standard
13:20Conexiune mai rapidă sau expres
Există observații cu privire la această legătură
Numele și tipul transportatorului
Autocar
OrașPlecări
Białystok
trece prin: Łapy,
07:16
PKS Nova S.A. O/Siemiatycze
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
Rudka
trece prin: Brańsk,
16:27
PKS Nova S.A. O/Siemiatycze
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt