LINIE
Linie, com. Lwówek
Atenție: orarul stației nu include fiecare plecare către alte orașe. Dacă sunteți interesat de orarul complet Organizator de traseu
13:20Conexiune standard
13:20Conexiune mai rapidă sau expres
Există observații cu privire la această legătură
Numele și tipul transportatorului
Autocar
OrașPlecări
Nowy Tomyśl
trece prin: Lwówek, Chmielinko,
07:04
PKS Poznań S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
- Nie kursuje w dni robocze między dniami wolnymi od pracy po uprzednim ogłoszeniu.
Pniewy
16:38
PKS Poznań S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
- Nie kursuje w dni robocze między dniami wolnymi od pracy po uprzednim ogłoszeniu.