DĄBRÓWKA
Dąbrówka, com. Adamów
Atenție: orarul stației nu include fiecare plecare către alte orașe. Dacă sunteți interesat de orarul complet Organizator de traseu
13:20Conexiune standard
13:20Conexiune mai rapidă sau expres
Există observații cu privire la această legătură
Numele și tipul transportatorului
Autocar
OrașPlecări
Lipiny
15:33
PKS w Łukowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
Łuków
trece prin: Krzówka, Adamów, Wojcieszków, Świdry,
06:20
PKS w Łukowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ