BIAŁOKURY
Białokury, com. Siemyśl
Atenție: orarul stației nu include fiecare plecare către alte orașe. Dacă sunteți interesat de orarul complet Organizator de traseu
13:20Conexiune standard
13:20Conexiune mai rapidă sau expres
Există observații cu privire la această legătură
Numele și tipul transportatorului
Autocar
OrașPlecări
Kołobrzeg
trece prin: Siemyśl, Charzyno,
13:53
PKS Gryfice Sp. z o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- Kursuje w wakacje w dni robocze od poniedziałku do piątku
Siemyśl
07:2513:53
MK-TRAVEL PRZEWOZY TURYSTYCZNE KOZIEŁ MAREK
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje 2 Maja
PKS Gryfice Sp. z o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- Kursuje w wakacje w dni robocze od poniedziałku do piątku
Świdwin
trece prin: Rymań, Powalice, Mysłowice, Sławoborze, Krosino,
10:36
PKS Gryfice Sp. z o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- Kursuje w wakacje w dni robocze od poniedziałku do piątku