MIELNO
Mielno, com. Węgorzyno
Atenție: orarul stației nu include fiecare plecare către alte orașe. Dacă sunteți interesat de orarul complet Organizator de traseu
13:20Conexiune standard
13:20Conexiune mai rapidă sau expres
Există observații cu privire la această legătură
Numele și tipul transportatorului
Autocar
OrașPlecări
Łobez
trece prin: Węgorzyno, Gardno,
06:51
PKS Gryfice Sp. z o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- Kursuje w dni nauki szkolnej
Nowogard
trece prin: Dobra, Ostrzyca,
14:57
PKS Gryfice Sp. z o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
- Nie kursuje w okresie ferii letnich
- Nie kursuje w 24 i 31.XII
Węgorzyno
06:5107:1508:2509:00
PKS Gryfice Sp. z o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- Kursuje w dni nauki szkolnej
PKS Złocieniec Spółka z o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
PKS Złocieniec Spółka z o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
PKS Złocieniec Spółka z o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje od poniedziałku do piątku (oprócz świąt) w okresie ferii zimowych (od 15.01.2024 r. do 24.01.2024 r.), ferii letnich (od 24.06.2024 r. do 31.08.2024 r.) oraz szkolnych przerwach świątecznych (od 28.03.2024 r. do 02.04.2024 r.
13:3413:5414:2916:14
PKS Złocieniec Spółka z o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
PKS Złocieniec Spółka z o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje od poniedziałku do piątku (oprócz świąt) w okresie ferii zimowych (od 15.01.2024 r. do 24.01.2024 r.), ferii letnich (od 24.06.2024 r. do 31.08.2024 r.) oraz szkolnych przerwach świątecznych (od 28.03.2024 r. do 02.04.2024 r.
PKS Złocieniec Spółka z o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
PKS Złocieniec Spółka z o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
17:04
PKS Złocieniec Spółka z o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej