PAWŁÓWKO
Pawłówko, com. Buk
Atenție: orarul stației nu include fiecare plecare către alte orașe. Dacă sunteți interesat de orarul complet Organizator de traseu
13:20Conexiune standard
13:20Conexiune mai rapidă sau expres
Există observații cu privire la această legătură
Numele și tipul transportatorului
Autocar
OrașPlecări
Nowy Tomyśl
trece prin: Trzcianka, Wytomyśl,
06:34
PKS Poznań S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
- Nie kursuje w dni robocze między dniami wolnymi od pracy po uprzednim ogłoszeniu.