Grafice de circulație a ExpressBus Transport Osobowy pe traseu Olsztyn-Bartoszyce
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Olsztyn - Dywity - Dobre Miasto - Kosyń - Smolajny - Miłogórze - Kraszewo - Staświny - Lidzbark Warmiński - Kabiny - Markajmy - Rogóż - Morawa - Samolubie - Bukowo - Osieka - Plęsy - Bartoszyce |
2 | Olsztyn - Dywity - Dobre Miasto - Kosyń - Smolajny - Miłogórze - Kraszewo - Staświny - Lidzbark Warmiński - Kabiny - Markajmy - Rogóż - Morawa - Samolubie - Bukowo - Osieka - Plęsy - Bartoszyce |