Grafice de circulație a Prometeusz Transport pe traseu Zamość-Ujazdów
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Zamość - Sitaniec - Wysokie - Bortatycze-Kolonia - Bortatycze - Białobrzegi - Zarudzie - Złojec - Krzak - Nielisz - Staw Noakowski - Staw Noakowski-Kolonia - Ujazdów |
2 | Zamość - Sitaniec - Wysokie - Bortatycze-Kolonia - Bortatycze - Białobrzegi - Zarudzie - Złojec - Krzak - Nielisz - Staw Noakowski - Staw Noakowski-Kolonia - Ujazdów |