GORZUCHY
Gorzuchy, com. Szczytniki
Atenție: orarul stației nu include fiecare plecare către alte orașe. Dacă sunteți interesat de orarul complet Organizator de traseu
13:20Conexiune standard
13:20Conexiune mai rapidă sau expres
Există observații cu privire la această legătură
Numele și tipul transportatorului
Autocar
OrașPlecări
Błaszki
trece prin: Radliczyce, Staw, Kalinowa, Smaszków, Orzeżyn,
13:1715:0716:07
PKS w Kaliszu Sp. z.o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
PKS w Kaliszu Sp. z.o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
PKS w Kaliszu Sp. z.o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
Kalisz
trece prin: Rajsko,
04:3705:3706:4008:05
PKS w Kaliszu Sp. z.o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
PKS w Kaliszu Sp. z.o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
PKS w Kaliszu Sp. z.o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
PKS w Kaliszu Sp. z.o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt