Grafice de circulație a Pol-Trans Małgorzata Majchrzak pe traseu Koszalin-Sławno
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Koszalin - Kłos - Sianów - Trawica - Karnieszewice - Kawno - Pękanino - Niemica - Malechowo - Malechówko - Karwice - Rzyszczewo - Bobrowice - Bobrowiczki - Sławno |