OBROWO
Obrowo, com. Czarna Dąbrówka
Atenție: orarul stației nu include fiecare plecare către alte orașe. Dacă sunteți interesat de orarul complet Organizator de traseu
13:20Conexiune standard
13:20Conexiune mai rapidă sau expres
Există observații cu privire la această legătură
Numele și tipul transportatorului
Autocar
OrașPlecări
Jasień
trece prin: Lipieniec, Przylaski,
06:4809:50
PKS w Bytowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- przewóz o charakterze użyteczności publicznej
PKS w Bytowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- przewóz o charakterze użyteczności publicznej
Nożyno
trece prin: Rokity,
16:03
PKS w Bytowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- przewóz o charakterze użyteczności publicznej
Soszyca
15:54
PKS w Bytowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- przewóz o charakterze użyteczności publicznej