Grafice de circulație a AGAT B.U.H. pe traseu Stanytsia Luhanska-Warszawa
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Stanytsia Luhanska - Shchastia - Novoaidar - Sievierodonetsk - Rubizhne - Kreminna - Krokhmalne - Kupiansk - Shevchenkove - Kharkiv - Poltava - Pyriatyn - Kyiv - Zhytomyr - Rivne - Lutsk - Dorohusk - Lublin - Warszawa |