SMOKĘCINO
Smokęcino, com. Brojce
Atenție: orarul stației nu include fiecare plecare către alte orașe. Dacă sunteți interesat de orarul complet Organizator de traseu
13:20Conexiune standard
13:20Conexiune mai rapidă sau expres
Există observații cu privire la această legătură
Numele și tipul transportatorului
Autocar
OrașPlecări
Brojce
13:0014:5515:55
PKS Gryfice Sp. z o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- Kursuje w dni nauki szkolnej
PKS Gryfice Sp. z o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- KURSUJE WE WTORKI
- kursuje we czwartki
- kursuje w piątki
- Kursuje w dni nauki szkolnej
PKS Gryfice Sp. z o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w poniedziałki
- KURSUJE W ŚRODY
- Kursuje w dni nauki szkolnej
trece prin: Kiełpino,
07:08
PKS Gryfice Sp. z o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- Kursuje w dni nauki szkolnej
Gryfice
trece prin: Pniewo, Natolewice, Modlimowo,
10:06
PKS Gryfice Sp. z o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt