Grafice de circulație a P.H.U. Wers-Pol pe traseu Warszawa-Łuków
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Warszawa - Garwolin - Górzno - Samorządki-Kolonia - Samorządki - Nowy Goniwilk - Żelechów - Jarczew - Nowy Świat - Podosie - Huta-Dąbrowa - Rozłąki - Radoryż Smolany - Radoryż Kościelny - Krzywda - Adamów - Wola Burzecka - Wojcieszków - Bystrzyca - Helenów - Siedliska - Świderki - Szczygły Górne - Świdry - Łuków |