Grafice de circulație a TRANS-MAR pe traseu Krzywowierzba-Włodawa
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Krzywowierzba - Horostyta - Zahajki - Kaplonosy - Kaplonosy-Kolonia - Kaplonosy - Lubień - Wyryki - Wyryki-Wola - Wyryki-Połód - Wyryki-Adampol - Korolówka-Osada - Korolówka - Suszno - Włodawa |
2 | Krzywowierzba - Horostyta - Zahajki - Kaplonosy - Kaplonosy-Kolonia - Kaplonosy - Lubień - Wyryki - Wyryki-Wola - Wyryki-Połód - Wyryki-Adampol - Korolówka-Osada - Korolówka - Suszno - Włodawa |