Grafice de circulație a PKS Leżajsk Sp. z o.o. pe traseu Cieplice-Leżajsk
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Cieplice - Kolonia Polska - Dąbrowica - Ożanna - Tarnawiec - Kuryłówka - Stare Miasto - Leżajsk |
2 | Cieplice - Kolonia Polska - Dąbrowica - Ożanna - Tarnawiec - Kuryłówka - Stare Miasto - Leżajsk |
3 | Cieplice - Kolonia Polska - Dąbrowica - Ożanna - Tarnawiec - Kuryłówka - Stare Miasto - Leżajsk |
4 | Cieplice - Kolonia Polska - Dąbrowica - Ożanna - Tarnawiec - Kuryłówka - Stare Miasto - Leżajsk |