Grafice de circulație a Sindbad pe traseu Leszno-Kryvyi Rih
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Leszno - Wrocław - Opole - Katowice - Balice - Kraków - Lviv - Rivne - Zhytomyr - Kyiv - Pyriatyn - Cherkasy - Kropyvnytskyi - Kryvyi Rih |
Doriți să achiziționați un bilet?
Apelați 703502802Disponibil non-stop
Cost: 3,69 PLN TVA inclus / minut
Service provided by Progress Plus s.c.
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Leszno - Wrocław - Opole - Katowice - Balice - Kraków - Lviv - Rivne - Zhytomyr - Kyiv - Pyriatyn - Cherkasy - Kropyvnytskyi - Kryvyi Rih |
Ați observat o eroare pe site? Raportați eroarea