Grafice de circulație a Sindbad pe traseu Augustów-Maidstone
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Augustów - Orzysz - Giżycko - Kętrzyn - Mrągowo - Biskupiec - Elbląg - Malbork - Tczew - Czersk - Chojnice - Człuchów - Podgaje - Jastrowie - Gniezno - Poznań - Krosno Odrzańskie - Słubice - Maidstone |