Grafice de circulație a Sindbad pe traseu Zamość-Lille
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Zamość - Janów Lubelski - Nisko - Stalowa Wola - Sandomierz - Tarnobrzeg - Mielec - Ropczyce - Dębica - Brzesko - Bochnia - Kraków - Katowice - Bytom - Pyskowice - Toszek - Opole - Oleśnica - Oława - Wrocław - Okmiany - Dortmund - Bruxelles - Lille |