Grafice de circulație a Sindbad pe traseu Kryvyi Rih-Hradec Králové
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Kryvyi Rih - Kropyvnytskyi - Kremenchuk - Smila - Horodyshche - Korsun-Shevchenkivskyi - Kyiv - Zhytomyr - Rivne - Lviv - Kraków - Balice - Katowice - Ostrava - Olomouc - Brno - Praha - Mladá Boleslav - Hradec Králové |
2 | Kryvyi Rih - Lviv - Kraków - Katowice - Ostrava - Hradec Králové |