SMOGÓRY II
Smogóry, com. Ośno Lubuskie
Atenție: orarul stației nu include fiecare plecare către alte orașe. Dacă sunteți interesat de orarul complet Organizator de traseu
13:20Conexiune standard
13:20Conexiune mai rapidă sau expres
Există observații cu privire la această legătură
Numele și tipul transportatorului
Autocar
OrașPlecări
Sulęcin
07:23
PKS Gorzów Wlkp. Sp. z o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- Pierwszeństwo przejazdu dla posiadaczy Biletów Miesięcznych
- obsługuje PKS Gorzów Wlkp. Sp. z o.o.
Wystok
trece prin: Grabno,
15:47
PKS Gorzów Wlkp. Sp. z o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- obsługuje PKS Gorzów Wlkp. Sp. z o.o.