Grafice de circulație a EUROMATPOL pe traseu Budzisław Kościelny-Kleczew
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Budzisław Kościelny - Kleczew - Nieborzyn - Złotków - Kleczew - Danków - Kleczew - Przytuki - Jabłonka - Słaboludz-Kolonia - Kleczew - Roztoka - Sławoszewek - Kleczew |