Grafice de circulație a PKS w Oławie S.A. pe traseu Sulęcin-Smardzów
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Sulęcin - Sulimów - Święta Katarzyna - Smardzów - Żerniki Wrocławskie - Iwiny - Siechnice - Iwiny - Biestrzyków - Radomierzyce - Żerniki Wrocławskie - Smardzów |
Doriți să achiziționați un bilet?
Apelați 703502802Disponibil non-stop
Cost: 3,69 PLN TVA inclus / minut
Service provided by Progress Plus s.c.
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Sulęcin - Sulimów - Święta Katarzyna - Smardzów - Żerniki Wrocławskie - Iwiny - Siechnice - Iwiny - Biestrzyków - Radomierzyce - Żerniki Wrocławskie - Smardzów |
Ați observat o eroare pe site? Raportați eroarea