Grafice de circulație a PKS w Oławie S.A. pe traseu Domaniów-Oława
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Domaniów - Piskorzówek - Piskorzów - Wierzbno - Janków - Teodorów - Janków - Sobocisko - Lizawice - Marcinkowice - Stanowice - Oława |
2 | Domaniów - Kończyce - Grodziszowice - Wawrzęcice - Ośno - Jędrzychowice - Goszczyna - Wyszkowice - Kurzątkowice - Wyszkowice - Skrzypnik - Brzezimierz - Pełczyce - Gaj Oławski - Oława |