Grafice de circulație a PKS w Oławie S.A. pe traseu Bystrzyca-Oława
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Bystrzyca - Minkowice Oławskie - Biskupice Oławskie - Wójcice - Bystrzyca - Janików - Stary Górnik - Oława |
2 | Bystrzyca - Janików - Stary Górnik - Oława |
3 | Bystrzyca - Janików - Oława |