Grafice de circulație a PKS Gdynia S.A. pe traseu Puck-Wierzchucino
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Puck - Połczyno - Zdrada - Werblinia - Starzyński Dwór - Starzyno - Starzyński Dwór - Starzyno - Kłanino - Sulicice - Sławoszyno - Minkowice - Krokowa - Goszczyno - Odargowo - Żarnowiec - Lubkowo - Wierzchucino |