NIESUŁÓW
Niesułów, com. Cedynia
Atenție: orarul stației nu include fiecare plecare către alte orașe. Dacă sunteți interesat de orarul complet Organizator de traseu
13:20Conexiune standard
13:20Conexiune mai rapidă sau expres
Există observații cu privire la această legătură
Numele și tipul transportatorului
Autocar
OrașPlecări
Cedynia
07:49
PKS Gryfice Sp. z o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- Kursuje w dni nauki szkolnej
trece prin: Bielinek,
13:05
PKS Gryfice Sp. z o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- Kursuje w dni nauki szkolnej
Piasek
trece prin: Lubiechów Dolny, Bielinek,
15:05
PKS Gryfice Sp. z o.o.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- Kursuje w dni nauki szkolnej