Grafice de circulație a PKS Nova S.A. O/Łomża pe traseu Kąty-Łomża
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Kąty - Cwaliny Duże - Cwaliny Małe - Mściwuje - Popki - Chludnie - Popki - Mały Płock - Kołaki-Wietrzychowo - Kołaki-Strumienie - Rogienice Piaseczne - Rogienice Wielkie - Kisielnica - Stary Cydzyn - Budy Czarnockie - Marianowo - Piątnica Poduchowna - Łomża |