Grafice de circulație a PKS Wieluń Sp. z o.o. pe traseu Huta-Wieluń
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Huta - Koźlin - Milejów - Janów - Wola Rudlicka - Ostrówek - Rudlice - Skrzynno - Niemierzyn - Działy - Czarnożyły - Wydrzyn - Opojowice - Raczyn - Wieluń |
Doriți să achiziționați un bilet?
Apelați 703502802Disponibil non-stop
Cost: 3,69 PLN TVA inclus / minut
Service provided by Progress Plus s.c.
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Huta - Koźlin - Milejów - Janów - Wola Rudlicka - Ostrówek - Rudlice - Skrzynno - Niemierzyn - Działy - Czarnożyły - Wydrzyn - Opojowice - Raczyn - Wieluń |
Ați observat o eroare pe site? Raportați eroarea