Grafice de circulație a PKS Jarosław S.A. pe traseu Jarosław-Horyniec-Zdrój
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Jarosław - Szówsko - Koniaczów - Makowisko - Ryszkowa Wola - Zapałów - Wólka Zapałowska - Stare Sioło - Zalesie - Oleszyce - Lubaczów - Młodów - Karolówka - Piastowo - Basznia Dolna - Basznia Górna - Podemszczyzna - Horyniec-Zdrój |