Grafice de circulație a PKS Jarosław S.A. pe traseu Przeworsk-Gorzyce
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Przeworsk - Gorliczyna - Chałupki - Jagiełła - Wólka Pełkińska - Wola Buchowska - Gorzyce |
2 | Przeworsk - Gorliczyna - Chałupki - Jagiełła - Wólka Pełkińska - Wola Buchowska - Gorzyce |
3 | Przeworsk - Gorliczyna - Chałupki - Jagiełła - Wólka Pełkińska - Wola Buchowska - Gorzyce |