Grafice de circulație a P.H.U. "OWSIAK" Wiesław Owsiak pe traseu Starogard Gdański-Skórcz
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Starogard Gdański - Płaczewo - Lipinki Królewskie - Zielona Góra - Mościska - Lubichowo - Zelgoszcz - Wielki Bukowiec - Czarnylas - Wolental - Skórcz |
2 | Starogard Gdański - Płaczewo - Lipinki Królewskie - Zielona Góra - Mościska - Lubichowo - Zelgoszcz - Wielki Bukowiec - Czarnylas - Skórcz |