Grafice de circulație a PKS Łęczyca Sp. z o.o. pe traseu Łęczyca-Uniejów
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Łęczyca - Leszcze - Wilczkowice nad Szosą - Wichrów - Wąkczew - Leźnica Mała - Borek - Parski - Władysławów - Piaski - Gusin - Świnice Warckie - Kraski - Stemplew - Wielenin - Wielenin-Kolonia - Orzeszków - Brzeziny - Uniejów |