Grafice de circulație a PKS Łęczyca Sp. z o.o. pe traseu Uniejów-Łęczyca
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Uniejów - Brzeziny - Orzeszków - Wielenin-Kolonia - Wielenin - Stemplew - Kraski - Świnice Warckie - Gusin - Piaski - Władysławów - Parski - Borek - Leźnica Mała - Wąkczew - Wichrów - Wilczkowice nad Szosą - Leszcze - Łęczyca |