Grafice de circulație a PKS w Stalowej Woli S.A. pe traseu Podolszynka Plebańska-Stalowa Wola
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Podolszynka Plebańska - Podolszynka Ordynacka - Krzeszów - Kamionka-Kolonia - Kamionka Dolna - Bieliny - Bukowina - Bieliny - Wólka Bielińska - Bieliniec - Ulanów - Wólka Tanewska - Zarzecze - Racławice - Nisko - Stalowa Wola |