Grafice de circulație a POLBUS-PKS Spółka z o.o. pe traseu Wrocław-Oleśnica
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Wrocław - Mirków - Długołęka - Byków - Borowa - Smardzów - Oleśnica |
2 | Wrocław - Mirków - Długołęka - Byków - Borowa - Smardzów - Oleśnica |
3 | Wrocław - Mirków - Długołęka - Byków - Borowa - Smardzów - Oleśnica |
4 | Wrocław - Mirków - Długołęka - Byków - Borowa - Smardzów - Oleśnica |