Grafice de circulație a PKS w Gostyninie Sp. z.o.o pe traseu Płock-Krzywanice
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Płock - Nowe Boryszewo - Stróżewko - Stare Boryszewo - Rogozino - Juryszewo - Ślepkowo Szlacheckie - Ciółkowo - Woźniki-Paklewy - Smardzewo - Opatówiec - Staroźreby - Staroźreby-Hektary - Worowice-Wyroby - Bromierzyk - Marychnów - Nowa Góra - Krzywanice |