Grafice de circulație a PKS w Gostyninie Sp. z.o.o pe traseu Krzywanice-Płock
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Krzywanice - Nowa Góra - Marychnów - Bromierzyk - Worowice-Wyroby - Staroźreby-Hektary - Staroźreby - Opatówiec - Smardzewo - Woźniki-Paklewy - Ciółkowo - Ślepkowo Szlacheckie - Juryszewo - Rogozino - Stare Boryszewo - Stróżewko - Nowe Boryszewo - Płock |