ROKITKI
Rokitki, com. Czarna Dąbrówka
Atenție: orarul stației nu include fiecare plecare către alte orașe. Dacă sunteți interesat de orarul complet Organizator de traseu
13:20Conexiune standard
13:20Conexiune mai rapidă sau expres
Există observații cu privire la această legătură
Numele și tipul transportatorului
Autocar
OrașPlecări
Bochowo
07:2412:3313:3313:33
PKS w Bytowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- przewóz o charakterze użyteczności publicznej
PKS w Bytowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- przewóz o charakterze użyteczności publicznej
- kursuje w dni nauki szkolnej
- kursuje poniedziałek,wtorek,piątek
- kursuje w czwartki
PKS w Bytowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- przewóz o charakterze użyteczności publicznej
PKS w Bytowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- inny regularny przewóz osób,nie będący przewozem o charakterze użyteczności publicznej oraz przewozem regularnym specjalnym
15:13
PKS w Bytowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- przewóz o charakterze użyteczności publicznej
- kursuje w dni nauki szkolnej
- kursuje w poniedziałki i środy w dni robocze
- kursuje we wtorki w dni nauki szkolnej
Bytów
trece prin: Rokity, Czarna Dąbrówka,
16:03
PKS w Bytowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- przewóz o charakterze użyteczności publicznej
Czarna Dąbrówka
trece prin: Rokity,
09:0810:3316:03
PKS w Bytowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- przewóz o charakterze użyteczności publicznej
PKS w Bytowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- przewóz o charakterze użyteczności publicznej
PKS w Bytowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- przewóz o charakterze użyteczności publicznej
Lębork
06:5011:13
PKS w Bytowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- przewóz o charakterze użyteczności publicznej
PKS w Bytowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- przewóz o charakterze użyteczności publicznej
trece prin: Cewice,
08:14
PKS w Bytowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- przewóz o charakterze użyteczności publicznej
Rokity
07:3609:0810:3313:46
PKS w Bytowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- przewóz o charakterze użyteczności publicznej
PKS w Bytowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- przewóz o charakterze użyteczności publicznej
PKS w Bytowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- przewóz o charakterze użyteczności publicznej
PKS w Bytowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- przewóz o charakterze użyteczności publicznej
16:03
PKS w Bytowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- przewóz o charakterze użyteczności publicznej
trece prin: Rokiciny,
12:5613:5113:5115:26
PKS w Bytowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- przewóz o charakterze użyteczności publicznej
- kursuje w dni nauki szkolnej
- kursuje poniedziałek,wtorek,piątek
- kursuje w czwartki
PKS w Bytowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- inny regularny przewóz osób,nie będący przewozem o charakterze użyteczności publicznej oraz przewozem regularnym specjalnym
- kursuje w piątki w dni nauki szkolnej
PKS w Bytowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- kursuje w dni nauki szkolnej
- inny regularny przewóz osób,nie będący przewozem o charakterze użyteczności publicznej oraz przewozem regularnym specjalnym
- kursuje od poniedziałku do czwartku oprócz świąt
PKS w Bytowie S.A.
Carrier type: Autocar
Carrier type: Autocar
- przewóz o charakterze użyteczności publicznej
- kursuje w dni nauki szkolnej
- kursuje w poniedziałki i środy w dni robocze
- kursuje we wtorki w dni nauki szkolnej