Grafice de circulație a PP KOVAL pe traseu Praha-Khmilnyk
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Praha - Hradec Králové - Pardubice - Cieszyn - Bielsko-Biała - Katowice - Medyka - Lviv - Ternopil - Khmelnytskyi - Vinnytsia - Khmilnyk |
Doriți să achiziționați un bilet?
Apelați 703502802Disponibil non-stop
Cost: 3,69 PLN TVA inclus / minut
Service provided by Progress Plus s.c.
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Praha - Hradec Králové - Pardubice - Cieszyn - Bielsko-Biała - Katowice - Medyka - Lviv - Ternopil - Khmelnytskyi - Vinnytsia - Khmilnyk |
Ați observat o eroare pe site? Raportați eroarea