Grafice de circulație a PKS Nova S.A. O/Zambrów pe traseu Zambrów-Łętownica
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Zambrów - Krajewo-Korytki - Ostrożne - Żabikowo Rządowe - Szumowo - Zaręby-Jartuzy - Radwany-Zaorze - Wyszomierz Wielki - Pęchratka Polska - Paproć Mała - Srebrna - Paproć Duża - Łętownica |