Grafice de circulație a PKS w Łukowie S.A. pe traseu Łuków-Januszówka
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Łuków - Sięciaszka Pierwsza - Dąbie - Wólka Zastawska - Zastawie - Jedlanka - Aleksandrówka - Wólka Różańska - Stare Kobiałki - Ruda - Stoczek Łukowski - Wola Kisielska - Kisielsk - Januszówka |