Grafice de circulație a PKS w Strzelcach Opolskich S.A. pe traseu Góra Świętej Anny-Strzelce Opolskie
Nr. | Detalii | Departures from the first stop | Timetable link | |
---|---|---|---|---|
1 | Góra Świętej Anny - Wysoka - Kalinowice - Kalinów - Rożniątów - Strzelce Opolskie | 10:30 17:05 | See timetable on relationGóra Świętej Anny-Strzelce Opolskie, PKS w Strzelcach Opolskich S.A. |
Compare ticket prices on subrelations
- Ticket pricesKalinów→Strzelce Opolskie
- Ticket pricesKalinów→Rożniątów
- Ticket pricesWysoka→Strzelce Opolskie
- Ticket pricesWysoka→Kalinów
- Ticket pricesWysoka→Kalinowice
- Ticket pricesWysoka→Rożniątów
- Ticket pricesKalinowice→Strzelce Opolskie
- Ticket pricesKalinowice→Kalinów
- Ticket pricesKalinowice→Rożniątów
- Ticket pricesRożniątów→Strzelce Opolskie
- Ticket pricesGóra Świętej Anny→Strzelce Opolskie
- Ticket pricesGóra Świętej Anny→Kalinów
- Ticket pricesGóra Świętej Anny→Wysoka
- Ticket pricesGóra Świętej Anny→Kalinowice
- Ticket pricesGóra Świętej Anny→Rożniątów