Grafice de circulație a ExpressBus Transport Osobowy pe traseu Węgorzewo-Giżycko
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Węgorzewo - Kolonia Rybacka - Ogonki - Dziaduszyn - Pozezdrze - Sołdany - Spytkowo - Gajewo - Giżycko |
2 | Węgorzewo - Kolonia Rybacka - Ogonki - Okowizna - Harsz - Pozezdrze - Przerwanki - Wyłudy - Kruklanki - Pieczonki - Sulimy - Giżycko |