Grafice de circulație a Koleje Mazowieckie pe traseu Siedlce-Grodzisk Mazowiecki
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Siedlce - Stare Opole - Kotuń - Koszewnica - Sosnowe - Grodzisk - Mrozy - Cegłów - Mienia - Barcząca - Mińsk Mazowiecki - Chrośla - Dębe Wielkie - Cisie - Halinów - Józefin - Sulejówek - Warszawa - Piastów - Pruszków - Parzniew - Brwinów - Milanówek - Grodzisk Mazowiecki |