Grafice de circulație a ALEX – przewozy pasażerskie pe traseu Międzyrzec Podlaski-Siedlce
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Międzyrzec Podlaski - Żabce - Tłuściec - Krzewica - Grochówka - Krzesk-Królowa Niwa - Maciejowice - Zawady - Wólka Kamienna - Tchórzew - Zbuczyn - Zdany - Chromna - Ługi-Rętki - Borki-Wyrki - Ujrzanów - Siedlce |