Grafice de circulație a Milla Spółdzielnia w Lesznie pe traseu Leszno-Dłużyna
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Leszno - Święciechowa - Gołanice - Krzycko Małe - Krzycko Wielkie - Sądzia - Bukówiec Górny - Włoszakowice - Grotniki - Dłużyna |
2 | Leszno - Święciechowa - Piotrowice - Niechłód - Zbarzewo - Jezierzyce Kościelne - Gołanice - Krzycko Małe - Krzycko Wielkie - Sądzia - Bukówiec Górny - Włoszakowice - Grotniki - Dłużyna |