Grafice de circulație a PKS w Łukowie S.A. pe traseu Żelechów-Łuków
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Żelechów - Jarczew - Nowy Świat - Podosie - Huta-Dąbrowa - Rozłąki - Radoryż Smolany - Radoryż Kościelny - Krzywda - Kożuchówka - Stara Wróblina - Nowa Wróblina - Wesołówka - Stanin - Tuchowicz - Józefów - Czerśl - Ryżki - Łuków |
2 | Żelechów - Jarczew - Nowy Świat - Podosie - Huta-Dąbrowa - Rozłąki - Cisownik - Radoryż Smolany - Radoryż Kościelny - Krzywda - Kożuchówka - Stara Wróblina - Nowa Wróblina - Wesołówka - Stanin - Tuchowicz - Józefów - Czerśl - Ryżki - Łuków |
3 | Żelechów - Jarczew - Dwornia - Zawaliny - Wola Mysłowska - Mysłów - Ksawerynów - Kamień - Wandów - Osiny - Ogniwo - Kosuty - Stanin - Tuchowicz - Józefów - Czerśl - Ryżki - Łuków |