Grafice de circulație a FlixBus pe traseu Aosta-Reggio di Calabria
Nr. | Detalii |
---|---|
1 | Aosta - Zagranica - Novara - Milano - Firenze - Zagranica - Mormanno - Castrovillari - Cosenza - Lamezia Terme - Vibo Valentia - Zagranica - Gioia Tauro - Villa San Giovanni - Reggio di Calabria |